• Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides

Про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» на території Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області» (2019-07-16)

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» на території Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».
Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.
Розробник проекту – виконавчий комітет Пнівської сільської ради(с.Пнів вул.УСС 69 тел. 67158).
Проект регуляторного акта спрямований на підвищення туристично-рекреаційного потенціалу Надвірнянщини.
Мета прийняття регуляторного акта – збереження культурно- історичної спадщини та національно-патріотичне виховання молоді.
Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Пнівської сільської ради у розділі «Регуляторна політика».
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Пнівської сільської ради за адресою: 78431, с. Пнів, вул. УСС 69, на електронну адресу 04354700@mail.gov.ua (тел. для довідок 67158)

Аналіз
регуляторного впливу проекту регуляторного акта «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» на території Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».
Регуляторним актом пропонується затвердити розроблений Детальний план туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» на території Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».
Даний регуляторний акт ухвалюється на виконання вимог ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Детальним планом частини території с.Пнів пропонується встановити порядок забудови туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» на території Пнівської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».
Детальний план території забудови туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» є підставою для розроблення та затвердження місцевих правил забудови, містобудівної документації та проектів, обґрунтовує здійснення планування та проектування будівництва нових об’єктів, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів містобудування та упорядкування територій.
Розроблення детального плану території забудови туристично-рекреаційного комплексу-музею «Пнівська криївка» має на меті визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації призначених для комплексної забудови чи реконструкції.
Даний регуляторний акт оцінюється позитивно. Детальний план впорядкує правила забудови, сприятиме ефективному контролю за дотриманням вимог законодавства в земельній, екологічній, природоохоронній, житловій та інших сферах.
Регуляторний акт підлягає відстеженню результативності щороку (базове – І квартал 2019 року, повторне – не пізніше 31 січня кожного року.
Інших шляхів дотримання порядку забудови та використання земельних ділянок не за цільовим призначенням ринковими або іншими механізмами окрім розробки єдиних правил – детального плану населеного пункту, немає.
Ризик впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акта відсутній.
Негативні наслідки ухвалення регуляторного акту не прогнозуються.
Ухвалення регуляторного акту на призведе до порушень прав власності або користування земельними ділянками та об’єктами нерухомості та не призведе до автоматичного виникнення чи припинення права та обов’язків держави, фізичної та/або юридичної особи.
Запропонований строк дії регуляторного акту – 5 (п’ять) років (до 2024 року).
Детальний план території пройшов громадські слухання та був позитивно оцінений громадськістю с. Пнів, с.Білозорина та с.Мозолівка Пнівської сільської ради.
Регуляторний акт оприлюднюється в установленому законом порядку та набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
Аналіз впливу регуляторного акта проведено у відповідності до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. N 308.

Сільський голова В.М.Гладиш


Напишіть відгук